KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15837086
nr 1583 7086
Helmer MasOlle
(1884-1969), Sverige
Etsning, Signerad. Bildmått: 20x14 cm, yttermått inklusive ram: 35x27 cm
Utrop:
500 kr
måndag 4 december 2023
kl 20:41:50
Helmer MasOlle
Läs mer om Helmer MasOlle